Zielona Osadahttp://www.zielona-osada.pl/

Gowino,Wejherowo,domy Pomorskie na sprzedaż-Zielona Osada

"ZIELONA OSADA " to nowopowstająca inwestycja, realizowana w miejscowości Gowino , oddalona zaledwie o 3 km od centrum Wejherowa, woj.Pomorskie.

W miejscowości znajdują się zarówno sklepy spożywcze, niewielkie punkty usługowo- handlowe, kościół jak i szkoła podstawowa.

Dogodne położenie oraz dostępność komunikacji miejskiej zapewnia znakomite połączenie z Wejherowem jak również z Trójmiastem.

Do zaoferowania mamy zarówno bliźniaki jak i domy wolnostojące. WYSTARCZY WYBRAĆ SWOJĄ WYMARZONĄ DZIAŁKĘ .

Budynki w stanie deweloperskim zamkniętym, wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, z zachowaniem niezwykłej staranności i dbałości o najmniejsze szczegóły.

Możliwość wykończenia budynku pod klienta na specjalne zamówienie.

Elewacja w jasnej i stonowanej kolorystyce z białą stolarką okienna i drzwiową, która łączy w sobie zarówno klasycyzm jak i nutkę nowoczesności.

Brama garażowa automatyczna wyposażona w napęd w standardzie posiadająca dwa piloty.Na zewnątrz wyłożona zostanie kostka brukowa na podjeździe jak i ciągu pieszym prowadzącym do drzwi wejściowych.

Domy na sprzedaż, Reda, Rumia,Gdynia, Ankra Nieruchomości Domy jednorodzinne i działki Pomorze.

Z myślą o dobru klienta projekt bliźniaka został tak opracowany by zapewnić przyszłym właścicielom jak najwięcej dyskrecji i komfortu. ( patrz rzut budynku)

Bliźniak o powierzchni 140 metrów kwadratowych z garażem znajdującym się w obrysie budynku.

Na parterze: duży i przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, garaż, pomieszczenie gospodarcze.

Na piętrze: cztery sypialnie i łazienka.

Dzięki przemyślanemu projektowi istnieje możliwość zamknięcia i wyodrębnienia kuchni.

Salon z przygotowanym miejscem na kominek oraz wyjściem bezpośrednio na ogród. Duże okna zapewniają znakomite doświetlenie przestrzeni w domu.