"ZIELONA OSADA " to nowopowstająca inwestycja, realizowana w miejscowości Gowino , oddalona zaledwie o 3 km od centrum Wejherowa.

Kompleks ponad 50 działek pod zabudowę zarówno bliźniaczą jak i wolnostojącą o łącznej powierzchni ponad 10 ha ulokowany w niezwykle malowniczym miejscu na wzniesieniach.

Dzięki ukształtowaniu terenu jak i faktowi, że miejscowość znajduje się na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego „ ZIELONA OSADA” będzie tworzyć niesamowity klimat i dogodną aurę do wypoczynku po pracy.

Mając na względzie dobro i komfort zarówno dzieci jak i dorosłych dla kompleksu zapewnione zostaną tzw. obszary rekreacyjne o powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych pozwalające wszystkim zainteresowanym ciekawie i zdrowo spędzać czas na świeżym powietrzu.

Gowino to prężnie rozwijająca się miejscowość znajdująca się na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Znana przede wszystkim z Kompleksu pól golfowych. Oddalona zaledwie 3 km od Wejherowa.

W miejscowości znajdują się zarówno sklepy spożywcze, niewielkie punkty usługowo- handlowe, kościół jak i szkoła podstawowa.

Dogodne położenie oraz dostępność komunikacji miejskiej zapewnia znakomite połączenie z Wejherowem jak również z Trójmiastem.

Do zaoferowania mamy zarówno bliźniaki jak i domy wolnostojące. WYSTARCZY WYBRAĆ SWOJĄ WYMARZONĄ DZIAŁKĘ .

Budynki w stanie deweloperskim zamkniętym, wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, z zachowaniem niezwykłej staranności i dbałości o najmniejsze szczegóły.

Możliwość wykończenia budynku pod klienta na specjalne zamówienie.

Elewacja w jasnej i stonowanej kolorystyce z białą stolarką okienna i drzwiową, która łączy w sobie zarówno klasycyzm jak i nutkę nowoczesności.

Brama garażowa automatyczna wyposażona w napęd w standardzie posiadająca dwa piloty.Na zewnątrz wyłożona zostanie kostka brukowa na podjeździe jak i ciągu pieszym prowadzącym do drzwi wejściowych.

Domy na sprzedaż Gowino,Wejherowo,Trójmiasto,Pomorze

Z myślą o dobru klienta projekt bliźniaka został tak opracowany by zapewnić przyszłym właścicielom jak najwięcej dyskrecji i komfortu. ( patrz rzut budynku)

Bliźniak o powierzchni 140 metrów kwadratowych z garażem znajdującym się w obrysie budynku.

Na parterze: duży i przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, garaż, pomieszczenie gospodarcze.

Na piętrze: cztery sypialnie i łazienka.

Dzięki przemyślanemu projektowi istnieje możliwość zamknięcia i wyodrębnienia kuchni.

Salon z przygotowanym miejscem na kominek oraz wyjściem bezpośrednio na ogród. Duże okna zapewniają znakomite doświetlenie przestrzeni w domu.